Profesjonalny transport

O nas

Przedsiębiorstwo Publiczny Transport Ciężarowo – Osobowy J. Lis Sp. J. w Lesznie, istnieje na rynku usług przewozowych od 30 lat. Od 20 lat główną gałęzią działalności są przewozy osobowe w tym głównie turystyczne krajowe i zagraniczne, pracownicze, dzieci szkolnych i okolicznościowe. Współpracujemy z wieloma biurami podróży z całej Polski, z wieloma gminami, instytucjami oraz szkołami.
Posiadamy własną bazę warsztatową z profesjonalną załogą, realizującą najbardziej skomplikowane naprawy. Kadra naszych kierowców to wspaniali ludzie, którzy są z nami od lat, posiadają wysokie kwalifikacje, długoletnie doświadczenie na trasach międzynarodowych i krajowych.
Nasze autokary są w bardzo dobrym stanie technicznym i estetycznym i zawsze odjeżdżają i przyjeżdżają w godzinach określonych przez zleceniodawców.
Posiadamy licencje na przewozy krajowe i międzynarodowe osób i rzeczy, certyfikaty kompetencji zawodowych w transporcie międzynarodowym oraz zezwolenia na przewozy regularne i regularne specjalne.
Jesteśmy uprawnieni do występowania w obrocie prawnym zgodnie z wymogami ustawowymi. Posiadamy OC deliktowe i kontraktowe klienta biznesowego.
Przedsiębiorstwo nasze rozwija się w sposób dynamiczny a duże doświadczenie i wiedza nabyta podczas wieloletniej pracy w przewozach owocuje wysokim standardem wykonywanych przez nas usług oraz bezpieczeństwem przewożonych osób.